Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Claudius k jeho zřejmé nelibosti absolvoval celkem 3 výstavy, na všech získal CAC, takže je uznaný jako champion. Na další výstavy s ním už jezdit nebudu, protože ho doopravdy nenadchly a rád si je odpustí.

Na výstavě v Ostravě se mi dokonce v hotelu, kde jsem si myslela, že není kam se schovat, schoval 3x-pokaždé jinam, a já ho nemohla najít. Byla jsem zoufalá, hlavně když jsem zjistila, že v pokoji je otevřené okno a teoreticky se mohl z toho okna dostat ven-byla jsem s ním v 1. patře. Nakonec asi po hodině hledání, kdy už jsem nadzvedávala i telefonní seznam, jestli se neschoval pod něj, jsem ho našla za postelí, kde byl nízko umístěný radiátor, a on se narval pod něj. Doma se mi nikdy neschovává a navíc vždy přiběhne na zavolání. Tady jsem se mohla uvolat, a kocour nereagoval.

Takže jsem si šla lehnout s vědomím, že kocoura mám. Okno jsem pro jistotu zavřela, prohlédla všechno, jestli nemá kam zalézt-dle mého názoru neměl. Ráno jsem ho ale zase neviděla a nepřišel, když jsem na něj volala. To jsem ho ale našla rychle pod postelí, tak jsem šla v klidu na snídani.

Když jsem přišla ze snídaně, kocour opět nikde nebyl, ani na těch místech, kam se mi ukryl předtím. Prohledala jsem xkrát doopravdy všechno, a to už jsem-přiznám se-začínala panikařit a bulit, i když jsem si říkala, že ze zamčeného pokoje se zavřenými okny prostě utéct nemohl....... No jo, ale on je hódně šikovný kocourek, co když proklouzl? Běžela jsem za kamarádkou, že ho nemůžu najít. A tak jsme ho hledaly dvě. Nakonec asi po další čtvrthodině hledání mě napadlo odtáhnout noční stolek-a on byl na soklu a zezadu sokl nebyl, no a Claudius se nasoukal tam.

Nikomu nemusím vykládat, jak jsem byla šťastná, že ho držím v náručí. A tak jsem mu slíbila, že už žádné výstavy nebudou.

A nejsou.
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one