Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Příběhy ze života našich miláčků

Náš Klaudýsek je hodně šikovný kocourek.

V obýváku ve výšce cca metr nad podlahou je instalační krabice, která je přikrytá víčkem.Jednoho dne se víčko válelo na zemi a ze zdi čouhaly dráty, sice smotané v krabici, ale...

Víčko jsem vzala a nasadila zpátky. Když jsem šla do obýváku za chvíli, víčko bylo zase na zemi, ze zdi čouhaly dráty... A ještě malá změna-víčko mělo ukousanou pacičku, takže nešlo nasadit. Šla jsem s tím za manželem a on přinesl víčko nové. Nasadil. Odešli jsme. Za chvíli se víčko válelo na zemi a kocouři s ním hráli fotbálek. Ze zdi čouhaly odkryté dráty... Nasadili jsme víčko-no-perpetuum mobile ještě prý vymyšleno nebylo, ale já začala mít najednou intenzivní pocit, že náš Klaudík se tento problém úspěšně pokouší vyřešit.

Ve vyndavání víčka ze zdi dosáhl naprosté dokonalosti. Sotva uviděl onen předmět v ruce dvounožce, okamžitě mu bylo jasné, že bude zábava. Po nasazení víčka vyskočil, jediným pohybem packy víčko vyndal a během pár vteřin byl kočičí fotbálek. Ostatní totiž v očekávání skvělé hry čekali připraveni opodál.

Já si už začínala zoufat. Říkala jsem si, že přece není možné, aby ten pitomý kocour vítězil nad lidským duchem. Nakonec mu vzal tipec asi po týdnu hrátek manžel-víčko prostě do zdi přilepil.

Když kocourek zjistil, že už ho nevyndá, přestalo ho to bavit.
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one