Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Ještě maličký
Ještě maličký
Dalibor se narodil bohatě osrstěný bílou srstí. Postupně se začal vybarvovat, až se jeho barva ustálila na a 33 03, čili modrá s odznaky bikolor. Srst má prozatím velur (dá-li se tomu u kožíšku peterbaldíka tak říct v jeho 5 měsících)... Je nádherný. A bude z něj statný a veliký kocour, to už je znát teď.

Z Dalibora se stal neskutečný mazlíček, vtěrka největší. Rád si ustele na člověku, vráží hlavičku do lidské dlaně, stačí ho oslovit a hned nahazuje motory a přede a přede. Strašně rád se chová a mazlí. Patří mezi naše nejumazlenější kočky vůbec-hned po Bivojovi.

O papání si dovede říct pěkně hlasitě, ošidit se tedy nenechá ani náhodou. Je nebojácný, ničeho se nebojí, protože nic zlého nikdy nepoznal a doufám, že ani nepozná.

Tenhle kocourek by byl vhodný pro někoho, komu by nevadilo, že ho bude pořád okupovat a lézt po něm. Že mu bude šplhat na prsa a tam si ustele, že bude vyžadovat hodně pozornosti. Je strašně milý a krásný, má nádherné modré oči, které se na člověka oddaně dívají. Bude mě bolet srdce, až ho budu vyprovázet do nového domova. Ale doma zůstat nemůže.... V něm se doopravdy snoubí to nejlepší z jeho předků-vznešenost orientální kočky a přítulnost sphynxe. Někomu bude dělat moc a moc radosti svojí přítulností.

Není určen k chovu-a bude to mít i v průkazu původu. Kastrace je podmínkou jeho prodeje. Vhodný k chovu ale je, takže pokud by ho někdo chtěl do chovné stanice, můžeme se domluvit a já mohu chovné omezení zrušit. Cena by ale byla vyšší.

Jeho kožíšek je nelínající, a je docelá možné, že v dospělosti bude jemný, jako ho má jeho táta. Ten coby kotě měl stejný kožich jako má nyní jeho syn. A vypadá to, že po tátovi bude Dalibor i pořádně veliký a statný kocour.
Dalibor
Dalibor
Kontrola
Kontrola
Dalibor
Dalibor
Krásné modré oči
Krásné modré oči
Dalibor
Dalibor
Dalibor povyrostl
Dalibor povyrostl
Dej mi taky!
Dej mi taky!
Dalibor s Lálinkou
Dalibor s Lálinkou
Dalibor
Dalibor
Dalibor
Dalibor
Dalibor s bráchou Bivojem
Dalibor s bráchou Bivojem
Tak co to tam máš?
Tak co to tam máš?
Dalibor odpočívá
Dalibor odpočívá
Dlouhán
Dlouhán
Dalibor se vyhřívá
Dalibor se vyhřívá
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one