Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Informace pro zájemce o koťata:

Koťata budou při odběru plně socializovaná, zvyklá na kočičí, lidskou i psí společnost, budou umět používat kočičí WC, budou zvyklá na různé manipulace s nimi, jako je čištění uší, drápků, stříhání drápků, mytí a pod., budou vědět, k čemu slouží kočičí škrábadlo.

Budou 2x řádně očkovaná vakcínou Purevax i 3x odčervená. Dostanou očkovací průkaz, průkaz původu, výbavičku na cestu, něco krmení do začátku.

Předchozí návštěva zájemců je velmi vítaná! Koťata dám jen tam, kde uvidím skutečný zájem o toto plemeno a kde kotě nebude zůstávat po celé dny samo doma. Dám je výhradně k chovu do bytu, nepřipadá vůbec v úvahu, že by je někdo chtěl ven nebo do klecového chovu! Věnuji jim maximální péči a spoustu svého času, tak chci pro ně rodinu, kde se budou mít stejně dobře jako u nás.

Příští majitel dostane s kotětem řádnou smlouvu s roční garancí. Následný chovatelský servis považuji za samozřejmost. Doufám, že s příštími majiteli svých koťátek zůstaneme v kontaktu.

Koťata z mé CHS odcházejí výhradně jako mazlíci-t.j. s podmínkou kastrace! Do chovu dávám zcela výjimečně a jen špičková zvířata-cena je podle toho také vyšší.

Kotě si můžete předběžně zamluvit podle jeho fotografií, které budu průběžně doplňovat. Následně budu chtít složit na svůj účet nevratnou zálohu ve výši 1.000,-- Kč. Teprve po složení této kauce budu kotě uvádět jako rezervované. Pokud si zájemce ve smluvenou dobu bez omluvy a následné domluvy jiného termínu své rezervované kotě nevyzvedne a nedoplatí plnou kupní cenu, záloha bez náhrady propadá a já kotě nabídnu někomu jinému.

Fotografie jednotlivých koťat najdete pod jejich jmény-jsou označeny jako "volné".
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one