Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Cipísek po narození
Cipísek po narození
Cipísek se narodil jako první před ordinací veterináře. Je ze všech nejmenší, s nejmenší chutí k jídlu. Mám s ním trochu starosti, ale věřím, že časem všechno dožene.

Všechno klouček dohnal, jako první z koťat objevil kouzlo lidské náruče a postele. Stal se z něj veliký mazel. Je nejvíc podobný tátovi Baldíkovi a je prostě kouzelný.

A tak jako první z koťat už má svoji novou paničku Janu. Čeká na něj ještě sphynxí slečna Gracinka, pro kterou to bude řádné překvapení, a jak doufáme, příjemné. Určitě z nich budou velcí kamarádi. Sphynx a peterbald, prostě nádhera!

S Janou jsme se už seznámily, i ona s Cipískem, a všichni jsme si padli do oka. Tak se mi to líbí, tak se budu loučit s koťátkem s lehčím srdcem, protože vím, že mu bude dobře.
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Cipísek
Spolu s Bivojem
Spolu s Bivojem
Cipísek
Cipísek
Není roztomilý?
Není roztomilý?
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one