Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Dne 4. a 5. září byly v Chodové Plané mezinárodní výstavy koček, kde měl Bivoj svoji premiéru. Chlapec se všem moc líbil, kolem naší klece bylo pořád plno. Choval se, jako kdyby výstavní klec byla jeho domovem-hrál si, řádil, normálně jedl i používal WC, žádné projevy stresu z jeho strany nebyly. Chtěl se chovat-to on rád, tak jsem ho nosila na rukou a on byl úplně spokojený.

Líbil se i posuzovatelům, a moc litovali, že peterbald je neuznané plemeno, a tak ho nemohli nominovat do vyšší soutěže. Nominaci by měl oba dny. Tak budeme doufat, že příští rok ho FIFe také uzná.

Při posuzování se krásně předváděl a úžasně s posuzovateli spolupracoval, hrál si s nimi, prohrabával jim vlasy, blbnul. Takže se líbil nejen exteriérem, ale i povahou. Ta výstava mě přesvědčila, že rozhodnutí, že zůstane jako chovný doma, bylo správné.
Bivoj na výstavě
Bivoj na výstavě
Ještě jednou profi fotka
Ještě jednou profi fotka
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one