Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Kočička Junior Golyshock Sultan Chan

Naše Šántí
Naše Šántí
Počátečné trápení, co jsem měla s Lucinkou, která 10 dní odmítala veškeré jídlo, mi chovatelka paní Andrea bohatě vykompenzovala tím, že mi darovala Lucinky mámu, peterbaldku Junior Golyshock Sultan Chan, alias Šántí. Jela jsem si pro ni v prosinci 2009.

Šántí se povahou peterbaldům trochu vymyká, je poněkud nedůvěřivá, což není vůbec peterbaldí vlastnost. Já jsem si ale její důvěru naštěstí získala. A ona se mi odměnila tím, že mi darovala nádherné nahaté peterbaldí kotě, které "babička" Jana pojmenovala jménem Bivoj.

Šántí je čerstvou matkou druhého vrhu, tentokrát tří osrstěných koťátek.

Už v průběhu březosti se chodívala ke mně do postele vydatně mazlit. Stala se z ní príma kočička, vůči cizím sice ostražitější, ale k domácím je velice mazlivá a milá. Já jí můžu dělat cokoliv, protože mi uvěřila a ví, že jsem jí nikdy neublížila. A že pokud jí něco dělám, co jí není dvakrát příjemné, tak jí tím pomůžu. Mám z ní radost.

Šántí se stala příjemnou a mazlivou kočičkou, ale důvěřuje a mazlí se-zato jako o život-jen mně a se mnou. Ještě tak snese pohlazení od manžela, ale jinak utíká. Cizím nedůvěřuje. Mám ráda její horké tělo přitisknuté k mému, když mi skočí do postele pomazlit se na dobrou noc a ráno zase přivítat se mnou nový den. Snese ode mne hodně pevné objetí, až se divím, že jí to nevadí. Nevadí. Věří mi.

Čím je u nás Šántí delší dobu, tím víc se srovnává a je z ní úžasná kočička. Už se nebojí ani cizích lidí. Když někdo přijde, neutíká, dokonce se nechá pohladit. Mám z ní doopravdy velikou radost.

A je to skvělá matka. Když kotě pískne, hned letí zkontrolovat, co se děje, jestli mu někdo neubližuje. Bivoj je už velký, bude mu 5 měsíců, ale pořád ještě si k ní chodí cucnout mléka a ona ho neodhání. Je pomalu větší než máma, takže to je podívaná...

Onehdá se Bivoj kočkoval s tátou, a ten ho nějak víc stisknul, takže klouček vypískl. A Šántí okamžitě naběhla, Baldíkovi napráskala co se do něj vešlo. Jejímu synkovi nikdo ubližovat nebude, ani jeho otec ne! Této scénky jsem byla svědkem 2x.
Máma s nahatým synkem
Máma s nahatým synkem
Spinkám-nerušit!
Spinkám-nerušit!
Ten můj synek pěkně povyrostl, že?
Ten můj synek pěkně povyrostl, že?
Siesta s Bivojem
Siesta s Bivojem
Mateřské povinnosti
Mateřské povinnosti
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one