Peterbald Baldýsek
Peterbald Baldýsek
Zde může být text o autorovi
Omlouvám se všem návštěvníkům mých stránek, že na nich nenajdou nic nového.

MOJE NOVÉ STRÁNKY JSOU JIŽ V PROVOZU.

http://www.prestickekocenky.cz


WEBGARDEN, KDE MÁM STRÁNKY UMÍSTĚNÉ, ZMĚNIL SYSTÉM EDITACE, A OD TÉ CHVÍLE NEJSEM SCHOPNÁ SEM NIC NOVÉHO VLOŽIT, TAKŽE BUDU VYTVÁŘET STRÁNKY NOVÉ, U JINÉHO POSKYTOVATELE, KTERÝ BUDE KOMUNIKOVAT A POMŮŽE PROBLÉMY ŘEŠIT.

Stránky o chovu peterbaldů, ale nejen o něm...Víte, že peterbald vznikl křížením orientální kočky a donského sphynxe? Snoubí se v něm vznešenost orientální kočky a úžasná přítulnost sphynxe, nese v sobě to nejlepší z obou plemen.

Služebně nejstarším zvířetem u nás je naše pětiletá labradorka Angela Jimapo logen alias Ari, slyšící na "arino, mirku, ollivo, kludíku, čuku, geku, poďsem, typotvoronenažraná, kačko...." atd. Přiběhne na každé zavolání, co kdyby dotyčný(á) dostal(a) něco dobrého a chtěl(a) by se podělit s věčně hladovou pejskou, né?

Jako každý správný labrador miluje lidi, děti, zvířata, jídlo, vodu, procházky, hledání ukrytých věcí... Je to fena vyrovnané, klidné a přátelské povahy, velice příjemná a milá společnice. Absolvovala několik základních zkoušek poslušnosti a povinné labradoří zkoušky, výstavy s výsledkem V2 Res.Cac a V4, ale nakonec jsem se rozhodla ji neuchovnit, i když vše potřebné má a předávala by dál geny své skvělé povahy i pěkné stavby těla.

Nějakým záhadným šestým smyslem pozná zlé lidi a pak dovede být pěkně ostrá. Nikdy jsem nepochopila, jak to ví. Při míjení takového člověk se celá naježí, vycení zuby a vrčí, přitom od cizího malého dítěte nechá na sobě jak se říká dříví štípat. Doma za celých 5 let na nikoho nezavrčela-pouze při hře na přetahovanou s nějakou její hračkou, což je dovoleno.

Nemá problém s žádným zvířetem. Naše kočky jsou její kamarádi, respektuje je a dokáže si s nimi hrát, dovolí jim lézt drze do její misky, a to nejen prázdné...

Je to nejlepší pes mého života. Povedla se nám.
Ocenění na výstavě
Ocenění na výstavě
Ari
Ari
Adam zlobí Arinu
Adam zlobí Arinu
Děkuji za Vaši návštěvu a přijďte se sem podívat někdy zas.

Stránky jsou přesměrovány na http://www.prestickekocenky.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one